Nowy rok 2016

Coś się kończy, coś się zaczyna…

Rok 2015 już za nami, przywitaliśmy niedawno Nowy Rok, a w związku z tym jest to czas podsumowań i snucia planów na najbliższe 12 miesięcy. Dla mnie będzie to bardzo intensywny, ciekawy i pełen wyzwań okres ze względu na ambitne cele jakie sobie wyznaczyłam 🙂 A jak będzie u Ciebie?

W związku z tym, że stary rok już za nami, postanowiłam przedstawić Wam 5 najpopularniejszych tekstów z ostatnich 12 miesięcy, które pojawiły się na naszym blogu, ponieważ myślę, że nie wszystkie mieliście okazję przeczytać.

Podsumowanie roku 2015
Podsumowanie roku 2015

Usiądź wygodnie z kubkiem ulubionej kawy lub herbaty i zapraszam do lektury 🙂 Oto lista:

1). High Need Baby, czyli prawdziwe wyzwanie dla rodziców

2). Bajka o marchewce, jajku i ziarenkach kawy…

3). Coaching – zawód z przyszłością czy piramida finansowa? Ile zarabia coach?

4). Model GROW – podnoszenie efektywności poprzez coaching

5). Baby blues, czyli złodziej macierzyństwa

Mam kilka ciekawych (tak mi się przynajmniej wydaje) pomysłów dotyczących zmian na blogu, ale chętnie poznam Twoje zdanie – o czym chcesz czytać w najbliższym roku? Jakie treści najbardziej Cię interesują – więcej psychologii z aktualnymi badaniami, więcej narzędzi coachingowych, więcej przypowieści i powiastek filozoficznych, więcej infografik czy może coś zupełnie innego? 🙂

Zależy mi na tym, aby prezentowane tu treści były dla Ciebie ciekawe, dlatego liczę na to, że wyrazisz swoją opinię w komentarzu 🙂

O mnie Dominika Wrońska

Jestem psychologiem i terapeutą EEG-biofeedback. Fascynuje mnie mózg z jego niesamowitymi możliwościami. Najbliższy moim przekonaniom jest nurt poznawczo-behawioralny, ponieważ nie pozostawia miejsca na domysły, a wszystkie wnioski opiera na mierzalnych faktach. Prywatnie jestem mamą Laury oraz Leo, którzy stanowią dla mnie niesamowitą inspirację i każdego dnia uczą mnie perfekcyjnej organizacji czasu.