walentynki

Walentynkowy quiz: co Ty wiesz o miłości?

Dzisiaj zamiast infografiki postanowiłam przygotować dla Was mini-quiz o miłości 🙂 Pytania opracowałam na postawie książki “Psychologia miłości” Bogdana Wojciszke, która jest według mnie świetnym pomysłem na prezent dla każdej osoby, która interesuje się psychologią i tym jak powstają i przekształcają się związki kochających się ludzi.

Zapraszam do zabawy: Co Ty wiesz o miłości?

Po kliknięciu linku zobaczysz taki ekran:

walentynkowa zabawa
quiz o miłości – kliknij aby powiększyć

Następnie taki:

walentynkowa zabawa
quiz o miłości – kliknij aby powiększyć

Jeżeli odpowiesz na wszystkie pytania to pochwal się w komentarzu jak Ci poszło i śmiało pobuszuj po dostępnych w tym programie opcjach:

walentynkowy quiz
quiz opcje

Quizlet.com polecam serdecznie jeżeli chcesz urozmaicić naukę np. obcego języka – możesz tworzyć dowolne fiszki i nawet wybrać język jaki Cię interesuje.

Miłej zabawy i nie zapomnij pochwalić się co Ty wiesz o miłości :)

O mnie Dominika Wrońska

Jestem psychologiem i terapeutą EEG-biofeedback. Fascynuje mnie mózg z jego niesamowitymi możliwościami. Najbliższy moim przekonaniom jest nurt poznawczo-behawioralny, ponieważ nie pozostawia miejsca na domysły, a wszystkie wnioski opiera na mierzalnych faktach. Prywatnie jestem mamą Laury oraz Leo, którzy stanowią dla mnie niesamowitą inspirację i każdego dnia uczą mnie perfekcyjnej organizacji czasu.