share week

Share week 2016

W ramach Share week 2016 chciałabym Wam polecić 3 blogi, które należą do moich ulubionych 🙂 Każdy z nich jest inny, porusza odrębną i bardzo specyficzną tematykę, ale dzięki temu myślę, że każdy znajdzie wśród proponowanych tam treści coś interesującego dla siebie.

Jeżeli ich nie znasz, to nadszedł czas aby to zmienić 🙂

twórcy polecają twórców
share week 2016

Marzenia w cele to prowadzony przez Dawida blog, który odnalazłam już jakiś czas temu wśród treści z zakresu rozwoju osobistego. Blog Dawida odwiedzam regularnie, ponieważ wyróżnia się on na tle innych tym, że posty przygotowywane są bardzo starannie a autor bardzo konsekwentnie trzyma się tematyki osiągania marzeń. Gdybym miała opisać proponowane tam treści w kilku słowach to brzmiałyby one “recepta na szczęście”. Jeżeli chcesz spełnić swoje marzenia to jest to idealne miejsce dla Ciebie 🙂

twórcy polecają twórców
share week 2016

Podróże dziewczyny spłukanej – bloga Karoliny odkryłam dzięki mojej koleżance, która polubiła jeden z jej postów na Facebooku. Tym sposobem przepadłam – śledziłam wszystkie perypetie ciekawej świata i ludzi podróżniczki, która z każdym dniem stawała mi się bliższa. Nie jestem fanką blogów podróżniczych, ponieważ sama wolę na własnej skórze doświadczać przygód związanych z odwiedzinami w odległych od domu miejscach, ale ten ujął mnie tym, że autorka dzieli się wrażeniami ze swoich wojaży w taki sposób, jakby opowiadała mi to bliska koleżanka – czytasz pasjonującą, momentami zabawną, momentami wzruszają historię młodej kobiety a nie przewodnik turystyczny. Opis w trzech słowach: “podróż przez życie”.

twórcy polecają twórców
share week 2016

Żyj kochaj twórz – fanką wpisów Karoliny zostałam po tym jak wertując dziesiątki blogów poszukiwałam pomysłu na… renowację kanapy. Znalazłam go właśnie u niej i to był początek mojej przygody z tym niezwykle inspirującym miejscem. Karolina poszerzyła tematykę swojego bloga i dzięki temu znajdziesz tam sporo przydatnych informacji na temat prowadzenia bloga oraz swojego biznesu. Jeżeli chcesz stworzyć spójny i profesjonalny wizerunek czy to bloga czy swojego biznesu, to dodaj tego bloga do ulubionych. Trzy słowa, które kojarzą mi się z tym blogiem to “estetyka, wiedza, profesjonalizm“.

A jakie są Twoje ulubione miejsca w sieci? Podziel się blogami wartymi odwiedzenia – chętnie poznam Twoje typy 🙂

O mnie Dominika Wrońska

Jestem psychologiem i terapeutą EEG-biofeedback. Fascynuje mnie mózg z jego niesamowitymi możliwościami. Najbliższy moim przekonaniom jest nurt poznawczo-behawioralny, ponieważ nie pozostawia miejsca na domysły, a wszystkie wnioski opiera na mierzalnych faktach. Prywatnie jestem mamą Laury oraz Leo, którzy stanowią dla mnie niesamowitą inspirację i każdego dnia uczą mnie perfekcyjnej organizacji czasu.