O nas

Blog trickymind tworzą dwie osoby – Dominika i Paweł Wrońscy. Zawodowo Paweł zajmuje się coachingiem i prowadzeniem własnej firmy a Dominika jest psychologiem pracującym nad otworzeniem własnego gabinetu. Prywatnie są małżeństwem i rodzicami Laury i Leonarda.

Paweł Wroński – z wykształcenia ekonomista. Jego fascynacja rozwojem osobistym doprowadziła do tego, że uzyskał Certyfikat Coacha Biznesu oraz Międzynarodowy Certyfikat ACC w International Coach Federation. Nigdy nie osiada na laurach więc obecnie zgłębia tajniki języków programistycznych. Jest osobą bardzo kreatywną, upartą, “zadaniową” – nie spocznie dopóki nie ukończy rozpoczętego projektu. Pisze bardzo konkretnie i trafnie.

IMG_9352Dominika Wrońska – z wykształcenia psycholog kliniczno-sądowy. Najbliższy jej przekonaniom jest nurt poznawczo-behawioralny, ponieważ nie ma w nim miejsca na domysły, wszystko opiera się na mierzalnych faktach. Fascynuje ją mózg i jego niesamowite możliwości. Stara się rozwijać wciąż swoje kompetencje – zdobyła certyfikat terapeuty EEG-biofeedback oraz ukończyła studia podyplomowe skupiające się wokół tematyki szczęścia i wychowania. Pisze na tematy które albo ją interesują albo jej dotyczą – ostatnio sporo skupia się na tematyce rodzicielstwa ze względu na nową rolę jaką przyszło jej pełnić w życiu.

Fascynujesz się psychologią, interesuje Cię coaching i dbasz o swój szeroko rozumiany rozwój osobisty? Dobrze trafiłeś :)