5 wskazówek, które przyspieszą ewolucję Twojej marki

Witamy w żarłocznym świecie natychmiastowej gratyfikacji, jednodniowej wysyłki, strumieniowego przesyłania strumieniowego na żądanie i szybkiej mody. Dzięki technologii chcemy teraz tego, czego chcemy i zazwyczaj możemy to osiągnąć tak szybko. Rozwój produktu nie różni się. Im szybciej możemy wprowadzić nowy produkt na rynek, tym szybciej możemy przyciągnąć kupujących i zarobić te pieniądze. Szybkość wprowadzania na rynek, niezdarna fraza, która tak właśnie brzmi, oznacza, jak szybko możesz wprowadzić swój produkt lub usługę na rynek — od momentu powstania do rzeczywistego towaru, który można kupić. Jak przyspieszyć proces budowania marki?

 

Bądź swoim największym fanem.

Wyjdź i nawiąż kontakty, aby odnieść sukces marki. Zaangażuj się w lokalne grupy sieciowe – właśnie dołączyłem do jednej w mojej okolicy – ​​a potem dowiedziałem się, że pozwala mi to na BEZPŁATNE członkostwo w innej sieci. Jeśli jesteś swoją największą marką cheerleaderką, poinformuj wszystkich o swojej marce – nie bądź nieśmiały – zdobądź tam swoje imię.

 

Daj się poznać jako ekspert.

Przyspiesz proces ewolucji marki dzięki ciągłemu kontaktowi z idealnymi klientami. Pisz artykuły, blogi i opowiadania o swojej specjalizacji i oznacz swoją markę na końcu każdego artykułu. Możesz pisać dla każdego, a dziennikarze w dzisiejszych czasach desperacko szukają wiadomości godnych wiadomości. W dzisiejszych czasach wolą przeszukiwać Twittera niż opuszczać swoje biurka. Wypróbuj i zostań wyróżniony na blogach, podcastach, biuletynach itp.

 

Bądź konsekwentny w swojej marce.

Stwórz centralny wygląd i styl. Twoja marka powinna zawierać zapadające w pamięć i łatwe do zidentyfikowania logo, schemat kolorów, rodzaj i styl czcionki. Używaj tego we wszystkich swoich projektach, od stron FB, po wizytówki, memy, papier firmowy, okładkę na Twittera, stoiska wystawowe, reklamy… oznakuj to tak, jak chcesz!

 

Jasno określ swoje miejsce na rynku.

Na przykład wiem, że istnieje wielu Strategów Brandingu, ale oni nie projektują. Jestem pełnym pakietem, zajmuję się odkrywaniem, doradzam i strategią oraz dostarczam produkty końcowe, aby ożywić Twój biznes. Nieustannie wspieram marketing, komunikację i projektowanie, a do tego mam prawie 20 lat doświadczenia. Nie wiem nawet, co robi strateg brandingowy, zwłaszcza jeśli nie dostarcza on faktycznie produktu końcowego: „Oto strategia Twojej marki – teraz znajdź ludzi, którzy mogą to dla Ciebie zrobić, bo ja nie” – to zaskakuje mnie! Dowiedz się, co Cię wyróżnia, co Cię wyróżnia?

 

Bądź zaangażowany w swoją markę.

Jest jak piękny manicure, wymaga uwagi, pielęgnacji, a czasem zupełnie nowego designu. Jeśli zostawisz ten manicure na kilka miesięcy, odzyskanie paznokci w nieskazitelnym stanie może zająć lata. Twoja marka nie jest inna. Wymaga to bezpośredniego zarządzania, abyś codziennie był na ustach, umysłach i świadomości swoich klientów. Przygotuj się do dbania o swoją markę. Bądź konsekwentny. Przychodź codziennie. Wykonuj pracę. Jak myślisz, dlaczego Nike wydaje tyle pieniędzy na reklamę? To ma pozostać znane. To samo dotyczy Twojego internetowego biznesu, publikuj codziennie, 2-3 razy dziennie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Mieszaj się w grupach. Zaprezentuj swoje nazwisko, reklamuj się i bądź w nim przez dłuższą metę.